Walentynki – wspólny wyjazd – pomysły

serce

Walentynki to wspaniały czas na wyznanie miłości czy też pokazanie drugiej osobie, jak bardzo jesteśmy zadowoleni ze wspólnego związku. Z całą pewnością warto wręczyć coś swojej ukochanej osobie, jednakże znacznie ciekawsze będzie zrobienie czegoś oryginalnego, jak na przykład zorganizowanie wspólnego wyjazdu. Gdzie zatem się udać w ten wyjątkowy dzień?

Dokąd wybrać się ze swoją połówką w tegoroczne Walentynki?

Pomysły na walentynki 2018 nie muszą być oklepane. Chociaż w sklepach zalewają nas widoki czekoladowych i pluszowych serduszek, a w każdym markecie można kupić bukiet róż, to jednak ten wyjątkowy dzień warto uczcić w bardziej wyjątkowy sposób. Wspólny wyjazd będzie strzałem w dziesiątkę, gdyż obie strony będą zadowolone.

Z całą pewnością świetną opcją będzie wybranie się we dwoje w góry, gdzie panuje wyjątkowy klimat, sprzyjający romantycznym uniesieniom. Miłośnicy górskich wędrówek i górskich stoków mogą liczyć na wspaniałą rozrywkę w najbliższej stacji narciarskiej. Warto zatrzymać się w hotelu, gdzie do dyspozycji jest nie tylko basen, ale także SPA, gdzie można wypocząć i zrelaksować się. Inną opcja jest odwiedzenie stadniny koni i spróbowanie swoich sił w siodle czy też w celu zrealizowania swojego jeździeckiego hobby.

Jak nie w góry to może nad morze? Z całą pewnością warto się tam wybrać zimą nie tylko dla pięknych krajobrazów, ale także dla zdrowia, gdyż w tym okresie w powietrzu nadmorskich jest duże stężenie jodu. Potem można odwiedzić strefę saun, wymoczyć się we dwoje w jacuzzi, zafundować sobie profesjonalny masaż czy też skorzystać z wielu innych zabiegów dla duszy i ciała.

Co jeszcze się sprawdzi?

Na Walentynki można wybrać się także do jednego z malowniczych miast, których w Polsce nie brakuje. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zimą wyjechać do egzotycznego kraju. Dobra zabawa gwarantowana. Walentynki to również dobra okazja do zorganizowania wspólnego wyjazdu-niespodzianki na koncert ulubionego zespołu drugiej połówki. Wystarczy poszperać trochę w Internecie i kupić bilety online.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s