Gdzie odpocząć zimą w Polsce?

wies

Zima to czas, w którym wycieczki po Polsce potrafią zaskoczyć nawet tych niezdecydowanych. W mroźnej odsłonie wiele miejsc prezentuje się po prostu bajecznie i urzeka swoim niecodziennym wyglądem. Niezapomniana podróż w środku zimy może się jednak okazać problematyczna ze względu na stan konta w okresie okołoświątecznym. Nie warto jednak rezygnować z tej przygody i zrealizować ją sięgając po takie produkty jak szybka pożyczka, dzięki której można w końcu pozwolić się zachwycić zimową Polską.

Morze — rodzima kraina lodu

Nadorskie kurorty kojarzą się nam przede wszystkim z latem. Zimą rzadko je odwiedzamy, stawiając raczej na góry niż skute lodem morskie przestrzenie. Tymczasem, kto raz zobaczył zimową szatę polskiego morza, będzie nią zafascynowany tak bardzo, że chętnie zamieni letnie wypady na zimowy odpoczynek.

Morska aura zimą jest urzekającą. Oszronione plaże, monumentalne fale i mewy, które nieustraszenie szybują nad głowami spacerowiczów przypominają obrazy z najpięknieszych baśni.

Także miłośnicy nart nie będą nudzili się nad morzem, zwłaszcza jeśli na swój cel podróży wybiorą Półwysep Helski, który jest idealnym miejscem do narciarstwa biegowego. Na szczególną uwagę zasługują także aspekty zdrowotne. O tej porze roku stężenie jodu nad morzem jest zdecydowanie większe niż w porze letniej. Mała ilość turystów to także niższe ceny i pełen relaks pozbawiony przepełnionych plaż, restauracji czy muzeów.

A może Puszcza Białowieska

Puszcza Białowieska jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Tropienie żubrów zimową porą jest prawdziwą przygodą, która jest zdecydowanie bardziej owocna niż latem. Biały puch pokrywający drzewa i poszycie pozwala szybciej wytropić to wielkie i piękne zwierze. W okolicy także nie brakuje atrakcji, które pozwolą zapomnieć o codziennych sprawach.

Ciekawe propozycje mogą być w zasięgu naszej ręki. Brak finansów na przeżycie przygody nie powinien stanowić przeszkody, ponieważ szybka pożyczka będzie w stanie spełnić nasze marzenia. Urlop zimą ma jeszcze jedną zaletę — jest po prostu tańszy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s