Sylwester w domu jak go uatrakcyjnić ?

sylwester-2018

Powitanie Nowego Roku to wyjątkowy moment, który nastraja nas do zabawy. Zamknięcie starego roku to swego rodzaju podkreślenie i podsumowanie kolejnego etapu życia i otworzenie się na nowy. Sylwester w domu jest równie dobry, jak na sali balowej, szczególnie jeśli postaramy się o atrakcje dla zaproszonych gości.

Sylwester w domu – najlepsza impreza

Sylwestrowa domówka to prawdziwe szaleństwo i swoboda. Możemy zorganizować zabawę tematyczną, a więc poprosić gości o przebranie się w konkretnym stylu. Sami powinniśmy zaaranżować dekoracje i menu, które będzie nie tylko ozdobą, ale i tłem całej zabawy. Szalona zabawa do białego rana będzie tym przedniejsza, im lepiej przygotujemy się do konkretnych atrakcji. Pomoże nam w tym pożyczka gotówkowa od ręki, dzięki której będziemy mogli kupić wszystko, co potrzebne będzie do dekoracji i menu.

Tematyczna zabawa do rana

Sylwestrowe spotkanie ze znajomymi może być powrotem do czasów młodości. Pomocne będą zapomniane zdjęcia i rzutnik – mały seans wprawi wszystkich w doskonały nastrój. Równie dobrym pomysłem będzie karaoke czy zabawa w kalambury. Te zajęcia doskonale rozkręcą każdą imprezę. Fantastycznym pomysłem będzie także sesja fotograficzna dla wszystkich zaproszonych – naturalnie w formie zabawy.

Muzyczna oprawa

Dobra muzyka jest podstawą każdej imprezy. Nie może jej zabraknąć także w sylwestrową noc. Braki w sprzęcie i muzyce potrafią spalić na panewce cały plan, dlatego warto skorzystać z rozlicznych promocji i przed zorganizowaniem fantastycznego Sylwestra kupić dobrej klasy wieżę czy brakujące płyty. Poświąteczny budżet podreperuje pożyczka gotówkowa od ręki, która wyratuje nas nie tylko z opresji, ale też pozwoli na zorganizowanie imprezy marzeń.

Toast i przekąski

Pożegnanie mijającego roku nie może obejść się bez specjalnego menu. Warto postawić na szwedzki stół pełen owoców, przekąsek, sałatek i zakąsek. Przynajmniej jedno danie powinno być podane na ciepło – śmiało możemy wybrać polski bigos. Nie zapomnijmy o szampanie, udekorowanych kieliszkach oraz petardach, które wystrzelimy wraz z nadejściem północy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s