Pomysły na prezent na dzień matki

kwiaty

Mama to najwspanialsza osoba na świecie, która jako jedyna kocha nas bezinteresownie. Jej poświęcenie oraz trud jaki włożyła w nasze wychowanie jest nie do opisania i niemożliwy do wyceny, dlatego warto o niej pamiętać w tak szczególnym dla niej dniu – w Dniu Matki.

Prezent na Dzień Matki – kilka niskobudżetowych propozycji

Prezent dla mamy wcale nie musi być drogi – ważne, aby dany był od serca. Dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na wspaniałe i wystawne, drogie podarunki prezentujemy listę kilku bardzo ciekawych i pomysłowych rzeczy, które można zrobić dla mamy właśnie tego dnia.

  1. Przygotowanie dla mamy śniadania i podanie do łóżka to fantastyczny i bardzo zaskakujący pomysł, który z pewnością spotka się z uśmiechem na jej twarzy. Doskonałą opcją będzie również zrobienie za nią obiadu, lub zabranie ją do kawiarni na pyszną, aromatyczną kawę.
  2. Upieczenie dla niej ciasta lub wyręczenie jej w obowiązkach domowych będzie wspaniałym gestem w jej stronę, dzięki czemu będzie mogła się zrelaksować i odpocząć – z pewnością doceni tak wyjątkowy gest.
  3. Własnoręczne stworzenie dla niej kartki, namalowanie czegoś lub wywołanie wspólnego zdjęcia i włożenie do ramki to wspaniały prezent dla każdej mamy. Nie trzeba być dzieckiem, aby stworzyć dla mamy laurkę – również dorośli powinni je przygotowywać, ponieważ oznacza to, że poświęcili swój czas na przygotowanie czegoś wyjątkowego dla drugiej osoby.

 

Prezent na Dzień Matki – wersja nieco droższa

Jeżeli możesz sobie pozwolić na prezent rzędu kilkudziesięciu lub kilkuset złotych, wówczas jedna z poniższych propozycji będzie tego dnia wręcz idealna.

  1. Zamówienie kwiatów i doręczenie ich za pomocą poczty kwiatowej to wspaniały gest, który przyprawi mamę o łezkę w oku i szeroki uśmiech.
  2. Wizyta u kosmetyczki z pewnością sprawi jej niesamowitą radość, pozwoli się zrelaksować podczas zabiegu, a także sprawi, że będzie wyglądać i czuć się cudownie i pięknie.
  3. Karnet na zabieg w SPA – jest to zdecydowanie najdroższy prezent, jednak wart każdej złotówki. Warto podarować mamie karnet z możliwością wyboru zabiegu i dogodnego dla niej terminu, aby sama mogła zadecydować kiedy uda się do SPA i na jaki masaż.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s